به عشق مهدی «عج» هواداریم

در نامه‌ای که از ناحیه‌ی مقدّس امام مهدی (علیه‌السّلام) برای شیخ مفید فرستاده شده است، حضرت نبود صفا و هم‌دلی در بین شیعیان را سبب غیبت خود می‌شمرند و بر اجتماع قلوب و هم‌دلی مومنان بر مدار محبت امام عصر(عج) به‌عنوان پیش‌نیاز ظهور تاکید می‌کنند.
«وَلَوْ اَنَّ اشْیاعَنا ـ وَفَّقَهُمُ اللّهُ لِطاعَتِهِ ـ عَلَی اجْتِماع مِنَ الْقُلُوبِ فِی الْوَفاءِ بِالْعَهْدِ عَلَیْهِمْ لَما تَاَخَّرَ عَنْهُمُ الْیُمْنَ بِلِقائِنا. (الاحتجاج، ج۲، ص۳۱۵)
اگر شیعیان ما (که خداوند توفیق طاعتشان دهد) در راه ایفای پیمانی که بر دوش دارند، هم‌دل می‌شدند، میمنت ملاقات ما از ایشان به تاخیر نمی‌افتاد.»
با توجه به این تاکیدها و راه‌نمایی‌های خود حضرت، جامعه‌ی ما زمانی برای ظهور ایشان آماده خواهد بود که هر کدام از ما در حد توانمان هوای خانواده و بستگان، همسایگان و نیازمندان را داشته باشیم.
بر همین اساس هم‌زمان با ایام مبارک نیمه شعبان پویشی با شعار «به عشق مهدی هواداریم» راه‌اندازی می‌شود. در این پویش هر کدام از ما از فعالیت‌هایی که در راستای گره‌گشایی از کار دیگران و کمک به نیازمندان انجام می‌دهیم با هشتگ #به_عشق_مهدی_هواداریم منتشر می‌کنیم.

تمامی حقوق برای این سایت محفوظ می‌باشد